خانه >> دوره های آموزشی
دوره های آموزشی

دوره های آموزشی

آموزش کسب و کار اینترنتی

سرفصل های دوره

مفهوم و کاربرد کسب و کار اینترنتی

تبدیل ایده به یک شغل پر درآمد

راه اندازی کسب و کار اینترنتی

شناخت بازار هدف و انتخاب محصول

شروع به کسب و کار

شرح دوره:

در این دوره در ابتدا مفهوم کسب و کار اینترنتی و تفاوت آن با کسب و کار های سنتی و رایج بیان و مزایای این مدل از کسب و کار با ذکر مواردی واقعی بررسی میشود. سپس با ترسیم الگوی ایده پردازی و نیاز سنجی ایده های ذهنی افراد مورد آنالیز و واکاوی قرار میگیرد. در ادامه به بررسی بازار هدف و میزان درآمد اکتسابی در خصوص ایده مطرح شده پرداخته و در صورت بهینه بودن ایده، پلن شغلی آن تدوین میگردد. در این مرحله در صورتی که ایده مشخصی از سوی فرد بیان نشود در خصوص شاخصه های انتخاب یک محصول برای ایجاد یک کسب و کار صحبت میشود و در ادامه با بیان فرایند راه اندازی کسب و کار اینترنتی ساختار کلی شروع به کار توصیف و افراد آماده ورود به فضای کسب و کار اینترنتی خواهند شد.

دوره فردی: 6 ساعت آموزش + پیشنهاد همکاری   هزینه: 160 هزار تومان 

دوره گروهی: 6 ساعت آموزش + پیشنهاد همکاری  هزینه: 110 هزار تومان 

 

فن بیان و تسلط کلامی

سرفصل های دوره

شناخت عوامل بازدارنده صحبت
افزایش اعتماد به نفس و تمرکز ذهن
تمرین صداسازی و تکلم صحیح
افزایش جرات ورزی در سخنرانی
بهینه سازی لحن و روان خوانی

شرح دوره:

در این دوره بر اساس اصل خودآگاهی و باور توانمندی های فردی، عواملی که فرد را از صحبت کردن باز می دارند، شناسایی می شوند. سپس به او آموزش داده می شود که چطور با این عوامل مواجه شده و قدرت تمرکز ذهنی اش را بالا ببرد. در طول این دوره فرد یاد می گیرد که چطور با اعتماد به نفس صحبت کرده و استرس های اولیه به هنگام صحبت کردن را کنار بگذارد. تمرینات ویژه صداسازی، جهت بهبود تکلم و ادای صحیح واژه ها و کلمات ارائه شده و به بهینه سازی لحن خواندن و روان خوانی او کمک می شود. بالا بردن جرات و جسارت سخنرانی و قدرت تسلط بر یک جلسه سخنرانی، از جمله مواردی ست که در این دوره به متقاضیان آموزش داده خواهد شد.

دوره فردی: 8 ساعت آموزش هزینه: 240 هزار تومان + گواهی پایان دوره

دوره گروهی: 10 ساعت آموزش هزینه: 180 هزار تومان + گواهی پایان دوره

آموزش فنون زبان بدن

سرفصل های دوره

شناخت زبان بدن و ویژگی های آن
چگونگی استفاده زبان بدن در مذاکره
شخصیت شناسی با زبان بدن
اهمیت زبان بدن در مذاکره
تکنیک های حرفه ای در زبان بدن

شرح دوره:

در طول این دوره، مفهوم واقعی زبان بدن یا بادی لنگویج و ویژگی های آن به شما آموزش داده می شود و یاد می گیرید که چطور با استفاده از تکنیک های تفسیر حرکات بدنی مخاطب و بکارگیری فنون و قواعد آن، در ارتباطات و مذاکراتتان موفق شوید. دانش زبان بدن به شما این قدرت را می دهد که شخصیت طرف مقابلتان را به درستی تشخیص داده و درست ترین واکنش ها را در برابر او اعمال کنید. در این دوره به اهمیت و ارزش زبان بدن برای رسیدن به موفقیت در مذاکره پی خواهید برد و با تکنیک های حرفه ای زبان بدن می توانید، پیروز مذاکراتتان باشید.

دوره فردی: 8 ساعت آموزش هزینه: 210 هزار تومان + گواهی پایان دوره

دوره گروهی: 10 ساعت آموزش هزینه: 160 هزار تومان + گواهی پایان دوره

اصول و فنون مذاکره

سرفصل های دوره

مفهوم مذاکره و تفاوت آن با ارتباط

انواع مذاکره و تحلیل مراحل مذاکره

نقش فن بیان در مذاکره

کاربرد زبان بدن در مذاکره

قوانین یک مذاکره موفق

شرح دوره:

نگرش درست نسبت به مذاکره، اولین گامی ست که برای رسیدن به موفقیت به آن نیاز دارید و در این دوره می آموزید که مذاکره، مقوله ای جدا از روابط عادی روزمره شماست و نیاز به رعایت یک سری قواعد و قوانین ویژه دارد. مدرس دوره در طول جلسات آموزشی، انواع مذاکره و مراحل آن را برایتان به طور مفصل تر تحلیل می کنند و در این میان، به اهمیت و نقش استفاده از فن بیان پی برده و جایگاه آگاهی از قواعد و تکنیکهای زبان بدن در مذاکره را می آموزید. با رعایت این قوانین خواهید آموخت که چطور فرد موفق در مذاکراتتان باشید.

دوره فردی: 10 ساعت آموزش هزینه: 250 هزار تومان + گواهی پایان دوره

دوره گروهی: 12 ساعت آموزش هزینه: 180 هزار تومان + گواهی پایان دوره

 

کانال تلگرام 4941 058 0930